Skip to main content

Příměstský tábor
Inline kemp v Jihlavě

Co nás čeká a pro koho je kemp určen?
Děti, které mají rády kolečkové brusle nebo se na nich chtějí naučit, se mohou těšit na program právě s in-line bruslemi. Program plný in-line bruslení, sportovních aktivit, zábavy ale hlavně kamarádů. Jeden den půjdou děti bruslit mimo areál amfiteátru. Děti budou rozděleny do dvou skupin na úplné začátečníky a na pokročilé. Podrobný program bude k nahlédnutí v první den konání tábora. Inline kemp je určen pro děti od 6 do 15 let, pro úplné začátečníky i pro pokročilé.

Termín:
15.7. - 19.7.2024

Kde a kdy
Zázemí budeme mít zajištěno v Amfiteátru v parku Heulos v budově letního kina, před kterým se nachází prostor vhodný k inline bruslení. K inline bruslení využijeme i cyklostezku v okolí. Pokud nám to počasí dovolí, budeme většinu času s dětmi trávit venku. Scházet se budeme každé ráno v čase od 7:30 do 8 hodin. Vyzvedávání dětí bude možné po skončení programu v 16 hodin v pátek v 15 hodin. K areálu je možné zajet autem, poté cca 100 metrů dojít pěšky.
Každý účastník musí mít vvybavení ve své velikosti přilbu, chrániče (lokty, kolena, zápěstí) a brusle. Vybavení je možné si po předchozí domluvě zapůjčit přímo od nás.

Harmonogram:
7:30 - 8:00 Příchod dětí
8:00 - 11:30 Dopolední program
11:30 - 12:30 Obědová pauza
12:30 - 13:30 Polední klid
13:30 -16:00 Odpolední program
16:00 - zakončení dne a vyzvedávání dětí (pátek v 15 hodin)

Cena:
2.690 Kč
Cena zahrnuje stravu ( oběd, celodenní pitný režim), úrazové pojištění uzavřené na dobu trvání tábora, diplom a medaili.

Vybavení je možné si po předchozí domluvě zapůjčit:
- celý komplet chrániče, přilba a brusle 300 Kč / termín
- pouze chrániče 100 Kč
- pouze přilba 100 Kč
- pouze brusle 200 Kč

Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko objednat a následným vyplněním přihlášky. Před přihlášením doporučujeme přečíst všeobecné obchodní podmínky, které jsou k nahlédnutí v přihlašovacím formuláři. Po vyplnění přihlášky, Vám bude obratem odeslaná faktura emailem.

* pokud je termín již obsazen je možno se přihlásit jako náhradník (do položky vzkaz při vyplňování formuláře je nutno uvést, na jaký termín byste chtěli být náhradní