Skip to main content

Akce pro děti

 • Dětské narozeninové oslavy
  Chcete svým dětem uspořádat oslavu, na kterou dlouho nezapomenou? Nebo si chcete užít vlastní párty bez starosti o zábavu potomků? Naši animátoři přijedou přímo k Vám a postarají se o zábavu Vašich dětí. Vytváříme zábavu pro děti na akcích, jako jsou narozeninové oslavy či zahradní párty. Animační program přizpůsobujeme každé akci zvlášť tak, aby odpovídal Vašim představám.
  Možnost pronájmu prostor pro Vaši dětskou oslavu v Havlíčkově Brodě a na Vysoké.

 • Animační programy na svatby
  Chystáte svatbu a  chcete aby bylo postaráno také o nejmenší hosty? Naši animátoři přijedou přímo k Vám a postarají se o zábavu Vašich dětí.  Připravíme pro děti během svatby pestrý tematický animační program a Vy si budete moci užít Váš svatební den.

 • Programy pro školy
  Hledáte-li místo pro jednodenní, ale i vícedenní školní výlet zastavte se v Adventure park Vysoká. Na vrcholu sjezdovky Vysoká u Havlíčkova Brodu je pro Vás připraveno zázemí v podobě chaty se sociálním zařízením, klubovnou a občerstvením. Připravíme pro Vás sportovní, outdoorové aktivity, zážitkové stezky, tvořící aktivity apod. Program je možné jakkoli přispůsobit věku dětí a požadavkům školy. Vysoká je také ideálním místem pro cyklovýlety s možností využití trailů nebo vystavění jednoduchých cyklopřekážek na vrcholu.