Akce pro děti

Animační programy

  • Dětské narozeninové oslavyChcete svým dětem uspořádat oslavu, na kterou dlouho nezapomenou? Nebo si chcete užít vlastní párty bez starosti o zábavu potomků? Naši animátoři přijedou přímo k Vám a postarají se o zábavu Vašich dětí. Vytváříme zábavu pro děti na akcích, jako jsou narozeninové oslavy či zahradní párty. Animační program přizpůsobujeme každé akci zvlášť tak, aby odpovídal Vašim představám.

 

  • Animační programy na svatby
    Chystáte svatbu a  chcete aby bylo postaráno také o nejmenší hosty? Naši animátoři přijedou přímo k Vám a postarají se o zábavu Vašich dětí.  Připravíme pro děti během svatby pestrý tematický animační program a Vy si budete moci užít Váš svatební den! 

 

  • Pronájem prostor 
    Připravujeme pro Vás možnost pronájmu zázemí prostor pro dětské oslavy včetně zajištění animačního programu v Jihlavě.

Programy pro školy

Hledáte-li místo pro jednodenní, ale i vícedenní školní výlet zastavte se v Adventure park Vysoká. Na vrcholu sjezdovky Vysoká u Havlíčkova Brodu je pro Vás připraveno zázemí v podobě chaty se sociálním zařízením, klubovnou a občerstvením. Připravíme pro Vás sportovní, outdoorové aktivity, zážitkové stezky, tvořící aktivity apod. Program je možné jakkoli přispůsobit věku dětí a požadavkům školy. Vysoká je také ideálním místem pro cyklovýlety s možností využití trailů nebo vystavění jednoduchých cyklopřekážek na vrcholu.

Kontakt

Mgr. Vendula Lišková
Zahradnického 3314
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 038 60 094

Tel.: +420 720 478 771
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sledujte nás

© 2022 Sportík Fox