Skip to main content

Školní výlet
s
programem pro školy

Co Vám může nabídnout sjedovka v létě? Sportovní a outdoorové aktivity pro žáky všeho věku.

Hledáte-li místo pro jednodenní, ale i vícedenní školní výlet zastavte se v Adventure Park Vysoká. Na vrcholu sjezdovky Vysoká u Havlíčkova Brodu je pro Vás připraveno zázemí v podobě chaty se sociálním zařízením, klubovnou a občerstvením.

Připravíme pro Vás sportovní, outdoorové aktivity, zážitkové stezky, tvořící aktivity apod. Program je možné jakkoliv přizpůsobit věku dětí a požadavkům školy. Vysoká je také ideálním místem pro cyklovýlety s možností využití trailů.

Adventure park může zajistit grilování, zážitkové vaření na ohni nebo jen opékání buřtů, stavit se tedy můžete klidně i na oběd. Další variantou pro starší děti je vícedenní pobyt na vrcholu vysoké ve vlastních stanech. K dispozici je sociální zařízení, sprchy a klubovna, kterou mohou děti využívat. Odtud je potom možné vyrazit na pěší či cyklo výlety. I na takový pobyt lze zařídit program.

Všem zájemcům bude zpracována individuální cenová nabídka dle požadavků a přání. Pro podrobnější informace nás kontaktujte email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nezapomeňte nás informovat o termínu, počtu dětí a představě o programu.

Vybírat můžete:
- cyklo a pěší výlety (orientační hry)
- sportovní aktivity stanoviště pro jednotlivce či týmové hry
- tvořící aktivity - malování, vyrábění,..
- stezky v okolí chaty - pirátská, pevnost boyard, strašidelná, čarodějnická, zvířecí či pohádková pro nejmenší, české svátky a roční období, olympijské hry.

Kde nás najdete?
Do Adventure parku Vysoká se dostanete snadno vlakem (stanice Mírovka a Šlapanov) či autobusem zastávka obec Vysoká. Blízko to mají zejména školy z Havlíčkova Brodu a Jihlavy.

Kde nás najdete?

Skiareál Vysoká u Havlíčkova Brodu - www.lyzarhb.cz

N 49°33.72813', E 15°37.90550'