Příměstský tábor Havlíčkův Brod pro děti školního věku

Co nás čeká?
Příměstský tábor Havlíčkův Brod to je týden plný sportovních aktivit, tvoření, výletů ale hlavně zábavy a kamarádů. Děti budou rozděleny do týmů, ve kterých budou v rámci týdenního programu soutěžit a spolupracovat. V rámci každého týdne bude jeden den věnován celodennímu výletu či návštěvě zážitkových atrakcí. Podrobný program bude k nahlédnutí v první den konání tábora.

Termín příměstského tábora:
11.7. - 15.7. 2022 Multisportovní týden

Pro koho je příměstský tábor Havlíčkův Brod určen:
Pro děti školního věku od 6 do 15 let, věkové rozhraní lze po dohodě upravit.

Kde a kdy:
Zázemí budeme mít zajištěno v prostorách tělocvičny Re-well Kokořínská 2487 Havlíčkův Brod. Pokud nám to počasí dovolí, budeme většinu času s dětmi trávit venku. Scházet se budeme každé ráno v čase od 7:30 do 8 hodin. Vyzvedávání dětí bude možné po skončení programu ve dnech pondělí až čtvrtek v čase od 16 hodin a v pátek zakončíme příměstský tábor v 15:30 hodin.

Cena:
2.290 Kč
2.190 Kč / osobu, cena při účasti sourozenců - PŘI OBJEDNÁVCE POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD - SOTE100

Cena zahrnuje stravu (5x oběd, celodenní pitný režim), vstupy, úrazové pojištění uzavřené na dobu trvání tábora zapůjčení sportovního vybavení, diplom a medaili.

Přihlásit se na příměstský tábor Havlíčkův Brod můžete kliknutím na tlačítko objednat a následným vyplněním přihlášky. Před přihlášením doporučujeme přečíst všeobecné obchodní podmínky, které jsou k nahlédnutí v přihlašovacím formuláři. Po vyplnění přihlášky, Vám bude obratem odeslaná faktura emailem.

Kontakt

Mgr. Vendula Lišková
Zahradnického 3314
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 038 60 094

Tel.: +420 720 478 771
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sledujte nás

© 2022 Sportík Fox