Cyklokemp Vysoká

Co nás čeká?
Týden plný sportovních aktivit, výletů ale hlavně zábavy a kamarádů. V průběhu týdne si postupně projdeme základní i pokročilé dovednosti. Čekají nás soutěžní aktivity na kolech i bez nich. Naučíme
se základní servis. Hlavní náplní bude technika ovládání kola v terénu (sjezd, přejezd přes překážky, sjezd technických pasáží). Vyrazíme na menší výlet v okolí. Program bude přizpůsoben zdatnosti dětí.

Termín:
1.8. - 5.8. 2022 Cyklokemp

Pro koho je tábor určen:
Pro děti školního věku od 7 do 15 let. Cyklokemp není určen úplným začátečníkům na kole. Každý účastník musí mít vlastní kolo odpovídající výšce jezdce. Veškeré komponenty na kole musí být ve funkčním stavu. Povinnou výbavou je cyklopřilba.

Kde a kdy:
Zázemí budeme mít zajištěno v prostorách chaty na sjezdovce Vysoká č.p 6 u Havlíčkova Brodu. Scházet se budeme každé ráno v čase od 7:30 do 8 hodin. Vyzvedávání dětí bude možné po skončení programu ve dnech pondělí až čtvrtek v čase od 16 hodin a v pátek zakončíme příměstský cyklokemp tábor v 15:30 hodin.

Cena:
2.490 Kč
2.390 Kč / osobu, cena při účasti sourozenců - PŘI OBJEDNÁVCE POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD - SOTE100
Cena zahrnuje stravu (5x oběd, celodenní pitný režim), vstupy, úrazové pojištění uzavřené na dobu trvání tábora zapůjčení sportovního vybavení, diplom a medaili.

Přihlásit se na cyklokemp můžete kliknutím na tlačítko objednat a následným vyplněním přihlášky. Před přihlášením doporučujeme přečíst všeobecné obchodní podmínky, které jsou k nahlédnutí v
přihlašovacím formuláři. Po vyplnění přihlášky, Vám bude obratem odeslaná faktura emailem.

Kontakt

Mgr. Vendula Lišková
Zahradnického 3314
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 038 60 094

Tel.: +420 720 478 771
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sledujte nás

© 2022 Sportík Fox