Pobytové kempy

I v letošním roce jsme pro Vás připravili ve spolupráci s organizací Xcamps nabídku pobytových kempů na Seči. Pobytové kempy jsou určeny dětem od 6 do 15 let a pro děti ve věku od 5 do 7 let je připraven Můj první tábor pro rodiče s dětmi.

Pobytové kempy pro děti ve věku od 6 do 15 let

Propojili jsme sport a zábavu a vytvořili jedinečný tábor plný nezapomenutelných zážitků.

Letní pobytový tábor v zeleném areálu v těsné blízkosti Sečské přehrady s ubytováním v nově zrekonstruovaných srubech s vlastním sociálním zařízením. Týdny nabité zážitky. Děti se přihlašují na hlavní program (cyklistika, in-line, voda, tanec, parkour, survival, multisport), který je provází po celou dobu tábora. Každý den je rozdělen na 4 periody, kdy jedna z period je hlavní program, 2 periody jsou sportovní zážitky v podobě vodních sportů, tradičních i netradičních sportů a týmových her a večerní perioda je věnována táborákům, letnímu kinu či společenským hrám. Vyzkoušejte si paddleboarding, skákací boty, koloběžky, Crazy Bubbles, nerf arénu či další zážitky uprostřed krásné přírody. Všechny táborové aktivity jsou založeny na propojení všeobecné sportovní přípravy, hry a to především ve formě nezapomenutelných prázdninových zážitků.

Tábor vedou certifikovaní a zkušení instruktoři sportovních a volnočasových aktivit.

V rámci volitelných aktivit děti mohou vybírat z těchto zážitků: crazy bubbles, wakeboarding, paddleboarding, kanoe, kajaky, nerf arenu, koloběžky, skákací boty, pogo tyče, klokaní boty, spikeball, motokáry, segway, kanjam, slackline, lukostřelbu, výlety, rybaření, Space Tom hru, tradiční aktivity jako jsou míčové sporty, raketové sporty a mnoho dalších. Každý týden je čeká celotýdenní tematická táborová hra, které je každý den věnována jedna perioda.

CENA
6.490 Kč

 termín / osoba

Ubytování

Děti jsou ubytovány v krásných nových kanadských srubech s vlastními sociálkami (2x WC a sprcha). Sruby jsou 3 pokojové s celkovou kapacitou 14 lůžek.

Stravování

Pro děti je zajištěno kompletní celodenní stravování tj. snídaně, oběd, večeře, 2x svačina a celodenní pitný režim. Stravování je v areálu KEMPY NA SEČI v naší nové jídelně.

Doprava

Dopravu dětí do areálu KEMPY NA SEČI zajišťují rodiče vlastními dopravními prostředky.

Centrální zázemí KEMPY NA SEČI, Československých pionýrů 497, 538 07 Seč (okr. Chrudim, Pardubický kraj)

PŘÍJEZD | Neděle 14.00 - 15.00 hod.

ODJEZD | Sobota 10.00 - 11.00 hod.

Sportoviště

Sportovní programy probíhají na sportovištích a hřištích v areálu KEMPY NA SEČI, na sportovištích a volnočasových plochách okolo Sečské přehrady a také na sportovištích místní základní školy.

MŮJ PRVNÍ TÁBOR

Pro předškolní děti od 5 do 7 let
Termín: 3.7. - 9.7.2022
CENA
4.990 Kč

 termín / osoba

Kontakt

Mgr. Vendula Lišková
Zahradnického 3314
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 038 60 094

Tel.: +420 720 478 771
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sledujte nás

© 2022 Sportík Fox